Aplikacje do edycji zdjęć na Windows Phone

phototastic-collageWiele aplikacji, które dostępne są dla użytkowników smartfonów w usłudze Windows Phone jest zupełnie darmowych, za część trzeba zapłacić, są to jednak najczęściej sumy rzędu kilku złotych.

Właściwie w każdej dziedzinie, którą się interesujemy możemy znaleźć dla siebie ciekawe dodatki, nie inaczej jest z amatorami fotografii. Z tej serii najwięcej jest aplikacji – edytorów takich jak Photo Editor, dzięki którym można poddać obróbce swoje zdjęcia, zmniejszyć ich wagę, czy też „podciągnąć” kolory.

Jedną z takich świetną a zarazem darmowych aplikacji dla amatorów fotografii jest Phototastic Collage. To apka, która umożliwia układanie zdjęć w różnorodne kolaże, nie ma jednak funkcji poprawiania zdjęć, tę czynność należy zrobić wcześniej.

Jeżeli chcesz mieć na swoim telefonie więcej niż jeden edytor zdjęć, możesz pobrać także aplikację o nazwie Picture Perfect. Dzięki niej możesz ustawić na swojej fotografii balans koloru, a także dodać śmieszne dodatki.

Jeśli chcesz natomiast uchodzić za wybitnego rysownika, wystarczy, że pobierzesz aplikację PicSketchFree – dzięki niej twoje zdjęcia zamienią się w rysunki, które później będziesz mógł wszystkim pokazywać.

Jeżeli myślisz o dodaniu do swojego zdjęcia ramki w takim kształcie, jakby zrobił je profesjonalny aparat, nic bardziej prostego wystarczy, że pobierzesz aplikację CameraEffects.

Jeszcze inne możliwości daje nam aplikacja Photo Marker, która jak sama nazwa wskazuje umożliwia tworzenie efektu „pisania po zdjęciu markerem”. Dzięki niej będziesz mógł tworzyć coś w rodzaju zapisków, czy po prostu podpisu na fotografii.

Jeżeli natomiast jesteś wielkim fanem aplikacji Instagram i codziennie, non stop wrzucasz tam swoje zdjęcia, to może warto zastanowić się nad pobraniem takich aplikacji jak InstaCam czy Retro Insta Collage Photo. Dzięki pierwszej z nich będziesz mógł robić fotki w stylu vintage w czasie rzeczywistym, natomiast druga da ci możliwość edytowania swoich selfie i tworzenie z nich przepięknych kolaży.

Możesz także pobrać aplikację o nazwie Fotor, która umożliwi ci proste i jednocześnie profesjonalne przerabianie zdjęć. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł ustawiać jasność czy kadr zdjęcia, a następnie edytować je dokładnie tak jak tego chcesz. Aplikacja ta jest w całości za darmo!

Windows Phone posiada mnóstwo tego rodzaju aplikacji do edycji zdjęć, każda jest inna i wszystkie mają tylko jedno zadanie – ułatwić ci stworzenie pięknego zdjęcia, którym później będziesz mógł się pochwalić znajomym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *