Aplikacja do robienia zdjęć na Androida

mobilna aplikacja do robienia zdjęćJeżeli lubimy fotografować a nie chcemy ze sobą zabierać dużych aparatów cyfrowych, możemy z powodzeniem wykorzystać możliwości jakie oferują współczesne smartfony. Producenci smartfonów wiedząc, że prawie połowa kupujących te urządzenia zwraca najpierw uwagę na aparat w jaki wyposażony został smartfon, starają się aby aparaty te jakością wykonywanych zdjęć mogły konkurować z popularnymi „cyfrówkami”.

A co jeżeli chcemy „podrasować” nasze zdjęcia? Z pomocą przychodzą nam ciekawe aplikacje mobilne oferujące szereg filtrów, efektów specjalnych oraz narzędzi do obróbki zdjęć.

Jedną z takich aplikacji mobilnych, która pozwala w szybki sposób robić atrakcyjne zdjęcia i kręcić filmy jest Aparat Google. Wykonując zdjęcia przy pomocy tej aplikacji możemy je łączyć w panoramy, wykonywać zdjęcia sferyczne oraz robić zdjęcia wyostrzając zdjęcia na pierwszym planie.

Jedynym minusem tej aplikacji wydaje się to, że działa jedynie na urządzeniach z Androidem 4.4 KitKat lub nowszym. Miejmy nadzieję, że niedługo twórcy aplikacji przygotują również wersje na starsze urządzenia.

Pobierz aplikację z Google Play

Jedna myśl nt. „Aplikacja do robienia zdjęć na Androida

  1. Rafał

    Dzięki za przydatny artykuł. Sam używam Camera MX ale spróbuję dodatkowo zainstalować jeszcze ten Aparat Google. Dzięki!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *